Par mums

Kas mēs esam?

      Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu, kurš vienmēr papildināsies. SIA Jēko serviss uzņēmumam ir ilga pieredze tirdzniecības un pakapojumu sniegšanas jomā. Savus pirmos soļus tirdzniecība uzņēmums spēra 1999.gadā, laikā gaitā mainot savu nosaukumu no JĒKO uz Jēko serviss, piedāvājot plāšāku pakalpojumu klāstu un preču daudzveidību, speciālizējoties biroja tehnikas jomā. Klienti augsti novērtē sniegtus pakalpojumus un arī SIA Jēko serviss nolēma atvieglot iepirkšanas ēsošiem un potenciāliem klientiem, izveidojot ērtu un viegli pārskatāmo internetveikalu – www.jekoshop.lv.

      Mūsdienās cilvēkām svarīgākais resurss ir laiks, tāpēc, pakāpeniski palielināsim veikala preču klāstu, lai e-veikalā būtu iespēja pasūtīt ne tikai biroja tehniku, datortehniku, aksesuārus utt., bet arī jebkuru nepieciešamo preci. Jekoshop.lv piedāvās daudz dažādu akciju, bonusu un patikāmās dāvanas klientiem, padarot iepirkšanas e-veikalā iedvesmojošākās. Kļūstot par pastāvīgo klientu iespēja saņemt vēl lielākas atlaides un akcijas piedāvājumus tieši Jums.

 

      Katrai preču kategorijai ir savas apakškategorijās. Meklēšanas atvieglošanai ir izveidoti atlases filtri, preču apraksti, un atslēgas vārdi. Gadījumā, jā meklēšanas rezultātā nav nepieciešamās preces - zvaniet (t.29445455) vai rakstiet mums (e-pasts:info@jekoshop.lv) un droši vien mēs atrādīsim to, ko Jūs meklējat.

Ko mēs piedāvājam?

Printeru izējmateriālus

· Tintes kasetnes oriģīnālās un alternatīvas (HP,CANON,EPSON,BROTHER)

· Tonera kasetes oriģīnālās un alternatīvas (HP,CANON,BROTHER,SAMSUNG)

· Fotocilindra bloki (BROTHER,HP,SAMSUNG)

Kancelejas preces

· Biroja papīrs

·Zimēšanas albūmi u.c.

Biroja tehniku

· Lāzerprinteri

· Tintes printeri

· Daudzfunkciju printeri

· Laminātori

· Dokumentu smalcinātāji

· Projektori

 

 

Datorus

·  Portatīvie (Mācībām, darbam un mājām,Spēlēm,Ultra-plāns(Ultrabook),Salokāms transformers.)

·  Stacionārie (Universāls galda dators,Monobloks (All-in-one), Kompakta izmēra dators,Mikro-dators (Computer Stick),Dators spēlēm.)

·  Planšetdatori

Datora komponentes

Datora aksesuarus

·  Datu nesēji

Lietotu tehniku

· Lietoti stacionārie datori

· Lietoti LCD monitori

· Lietoti LED monitori

· Lietoti datoru komponenti